HAKKIMIZDA

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan PROMEDYA TANITIM  bu doğrultuda PROMOSYON sektöründe ilkelerinden taviz vermeden 2001'den bu yana hizmet sunmaktadır. Geniş bir showroomda sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken, bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında PROMEDYA TANITIM markasını tercih etmektedirler.

Küreselleşme sürecinin hız kazandığı günümüzde kolay ve ucuz tanıtım araçları büyük önem kazanmışlardır. Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde de bu araçların önemi kat ve kat artmaktadır. PROMEDYA TANITIM bu ihtiyaçtan yola çıkarak çağın gereklerine uygun olarak sizlere en EKONOMİK ve en ETKİLİ reklam yapmanızı sağlayacak fırsatlar sunuyor. Kendi imalatımız olan Oto Kokuları ve Bardak Altlıkları ile sizlere yardımcı olarak gözden kaçma şansınızı sıfıra indiriyor.

Promedya Tanıtım müşterilerine en uygun, makul ve etkili reklam metodları önerir. Promedya Tanıtımın amacı müşterilerinin beklentileri ve istekleri doğrultusunda uygun ve ekonomik çözümler sunmaktır.

Sadece ürettiğimiz ürünün satışını yapmamızdaki en büyük sebep, BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİN ARKASINDA DURMAMIZDIR.

 

PROMEDYA TANITIM

GÜNÜNDE TESLİM EDİLMEYEN İŞ İŞ DEĞİLDİR.

 

Sloganıyla en iyi hizmeti vermeye devam edecektir...