ProMedya Tanıtım oto kokusu otokokusu Saglık Bakanlıgı Onaylı Oto Kokusu Üretiyoruz.14 farklı koku seçeneği , özel kesim , ön-arka çok renkli baskı , Türkiyenin her yerine teslimat Tel: 0212 485 55 55 OTO KOKUSU
OTO KOKUSUNDA ŞOK FİYATLAR... 14ÇEŞİT ESANS İLE EN KALİTELİ KOKU ÇEŞİTLERİ BURADA..!

Ayrıca oto koku olarak başka bir tanımıda şu şekilde ifade edilebilir: Araba kokusu, araç kokusu ve ipli koku şeklinde de ifade edilen oto kokusu, içindeki parfüm sayesinde ortamı ferahlatarak arabalarda daha güzel bir havanın oluşmasını sağlar. Promosyon ürünleri arasında oldukça yaygın olan oto kokusunun birçok seçenekleri mevcuttur. Yada ProMedya Oto kokusu çeşitlerine buradan arayarak ulaşabilirsiniz. Özel kesim ebatları ve özel koku seçenekleriyle size özel koku üretimi yapılabilmektedir. Diğer bir konuda İstanbul oto kokusu ağırlıklı olarak İstanbul'da hizmet verse de, tüm Türkiye için üretim ve satış ağımız bulunmaktadır. Araba kokusu, araç kokusu ve ipli koku şeklinde de ifade edilen oto kokusu, içindeki parfüm sayesinde ortamı ferahlatarak arabalarda daha güzel bir havanın oluşmasını sağlar. Promosyon ürünleri arasında oldukça yaygın olan ve birçok seçenekleri mevcuttur. Özel kesim ebatları ve özel koku seçenekleriyle size özel koku üretimi yapılabilmektedir.

OTO KOKUSU

Baskı Rengi : CMYK
Ebatı : 56²
Koli Adeti : 1,000 - 1,250 Adet
Koku Seçeneği : Lavanta, Bahar, Okyanus, Yasemin, Sakız, Vanilya, Çilek, Elma, Kavun, Muz, Limon, Portakal, K. Meyve ve Çam
Koku Kalıcılığı : Esansa ve mevsime göre değişmektedir. Ortalama 5 gündür.
Teslim Süresi : 3 - 7 İş günü içersinde teslimat yapılmaktadır.
Ürün Özellikleri : Ürünler emprenye (Emici Özelliğe Sahip) kartonlara sıvanarak daha fazla sıvıyı içersinde hapsederek uzun süre kokmasını sağlar. Ürünlerin Jelatinlerinin üzerinde T.C. Sağlık Bakanlığından Üretim İzni, kullanım talimatı vb. ibareler yeralmakdadır.

Oto Kokuları İstenilen Şekil ve Kokuda Yapılabilir. Bunun İçin Ekstra Bir Ücret Talep Edilmez. Baskı Rengi 4 Renk CMYK Dır. Resim Kaliteli Baskıdır. Çalışmanın İki Tarafı İçin Farklı Tasarımlar Kullanılabilir. Oto Kokuları 250 Gr. Baskı Kağıdına Basılıp 1,4 mm Emprenye Kartona (Pamuklu Koku Kağıdı) Sıvanır. Toplam Kalınlık 1,8 mm Dir. Piyasada Kalitesi Düşük İnce Gramaj Baskı Kağıdı ve Ara Kağıdı Olarak Emprenye Karton ( Pamuklu Koku Kağıdı ) Kullanmayarak Mukavva Benzeri Kartonlar Kullanılarak Maliyeti ve Kaliteyi Düşürerek Üretim Yapılıyor ve Bunun Yanı Sıra Farklı Esanslar İçin Farklı Fiyatlar Talep Ediliyor. Düşük Kalite Esans Kullanımı Hem Kansorejen Maddesi Nedeniyle Sağlığa Zarar Veriyor Hemde Ürün Kalitesi Düşük Olduğundan Kısa Süreli Koku Sağlıyor.


Oto Kokusu Oto Kokusunda Öncü Marka Ucuz etkili promosyon amacı olan oto kokuları bünyemizde 1 yıl garantili olarak üretilmektedir. ISO 9001-2008 kalite sistem belgesi sahibi tesisimizde T.C. Sağlık Bakanlığı izni ve denetimleri altında üretim yapılmakdadır.

Vizyonumuz Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek .Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek

30 Gün Kalıcı Oto Kokusu Özellikleri Emprenye (emici) koku kartonu ve yoğun parfümü ile uzun süreli ferahlık Uzun süreli reklam avantajı Kaliteli bir promosyon ürünü ile firma kalitenizin artması
Siz değerli müşterilerimiz için, profesyonel teknik kadromuz ile 30 gün koku kalıcılığı sağlayan oto kokusu ürettik. Özel emici koku kartonu, parfüm emiş ve saklama gücünü arttırarak uzun süreli koku kalıcılığı sağlar.Yine Sağlık Bakanlığı onaylı olan ürünümüz, bünyemizde 1 yıl garantili olarak üretilmektedir.Özel parfümü ile kalıcı ferahlık sağlayan ürünümüz, aynı zamanda uzun süre kalıcı oluşundan dolayı firmanızın daha çok ön planda kalmasını sağlayacaktır. Firmanızın logu veya görseli ile özel kesim yapılabilir, dilediğiniz parfüm esansını seçebilirsiniz. Size özel bu ayrıcalıklardan fiyat farkı alınmaz. 30 gün koku kalıcılığı sağlayan oto kokusunun tahmini teslim süre 15-20 iş günüdür.

Yanlış duymadınız. Tam 30 gün boyunca koku kalıcılığı sağlayan oto kokusu üretiyoruz. Emprenye kartona (koku kartonu), özel karışım ile uygulanan kaliteli parfüm, 30 gün boyunca kalıcı ferahlık sağlıyor. İstenilen boyutta, kokuda, görselde ve özel kesim seçenekleriyle yapılabilen kaliteli oto kokusu, uzun süre kalıcı olduğundan dolayı firmanızın uzun süre göz önünde kalmasını sağlıyor. Koku, özel kesim ve özel grafiğiniz için fiyat farkı alınmaz. Kaliteli oto kokusu nun tahmini teslim süresi 15-20 gündür.

Sipariş Vermek veya Bilgi Almak İçin Tıklayınız..Oto Kokusu Nedir ?

Oto kokusu, araçlarda ortamı ferahlatmak ve havanın temiz kokmasını sağlamak için kullanılan malzemeye verilen isimdir. Araba kokusu yada araç kokusu olarakta bilinen oto kokusu farklı kalitelerde ve farklı malzemelerde üretimi yapılmaktadır.

Promedya Oto Kokusu üretimi konusunda ve oto kokusu imalatı alanında yılların verdiği tecrübeyle faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca oto kokusu yapan firmalar arasında verdiği kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti politikasıyla üretimlerine devam etmektedir.

ProMedya'da yanlızca kaliteli ürün üretiyor. İmalat aşamalarında tüm ürünlerimizi dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu temin ediyoruz. Promosyon Oto kokusu, araba kokusu, araç kokusu yada oto koku gibi farklı isimlerde de nitelendirilen oto kokusu promosyon sektöründe önemli bir yere sahiptir. Özellikle üretilen oto kokularının kaliteli olması ve arabaya yayacak kokunun kalıcığı ayrı bir öneme sahiptir. Sağlık bakanlığı onaylı olarak üretilen ürünlerimiz sayesinde bir takım sağlık sorunlarına yol açmayacak şekilde uygun olarak üretilmektedir.

Promosyon Oto Kokusu - En İyi Oto koku - Araba kokusu Yapan Firmalar - Araç Kokusu Tavsiyeleri - Toptan Koku